Подписка на новости сайта

Последние статьи

Серветки проти кліща

В липні 2017 року в Amerikan Bee Journal прочитав статтю Ренді Олівера про використання щавелевої кислоти розчиненої у воді та гліцерині, нанесеної на серветки з нетканого полотна.

Двома роками раніше, випробовував картонні полоски просякнуті щавелевою кислотою, розчинененою у гліцерині.

Read more...

Про мед

Одним з перших продуктів, яким смакувало людство, був мед. Слова: «Солодке як мед», стало порівняльним у оцінці різних солодощів.

Проте, більшість людей не знають про особливу корисність цього продукту. А в бджолиному меді присутні фітонциди, ферменти, цукри, мінеральні речовини, різні мікро- та макроелементи, вітаміни та багато іншого. Всі перелічені речовини створюють сприятливі умови тонізуючої дії меду на людський організм, а також має відмінні антибактеріальні, бактерицидні, протизапальні властивості.

Read more...

Оценка качества перги

Дж Brindza, доктор., Профессор Директор Института

З. Schubertová, кандидат Словацкого университета сельского хозяйства в Нитре, Институт биоразнообразия и Биологической безопасности, Нитра, Словакия

В. Броварской, доктор, проф.

Read more...

Реклама

Настоянка воскової молі

Засіб від найгрізніших захворювань

— За яких захворювань, окрім туберкульозу, можна застосовувати настоянку во¬скової молі?

— Як доводять результати досліджень сучасних учених, зокрема українських і російсь¬ких, цей засіб помічний у лікува¬нні багатьох захворювань.

При¬міром, у разі різноманітних ві¬дхилень у діяльності дихальної системи: пневмонія, задавне¬ний та обструктивний бронхіт, хронічний трахеїт і навіть каш¬люк. Окрім того, настоянка ви-явилася дуже сильним імуностимулювальним засобом. Не¬щодавно ми закінчили клінічну апробацію одного з наших пре¬паратів, виготовлених на основі настоянки воскової молі, в сто¬личній клінічній лікарні № 2 у відділенні алергології під кері¬вництвом співробітників кафедри педіатрії Київського наці¬онального медичного універси¬тету ім. О.О.Богомольця і на¬уково довели, що внаслідок його застосування спостеріга¬ється значне підвищення імуні¬тету як на клітинному, так і на гуморальному рівні, що є дуже актуальним для населення Ук¬раїни. У наш час і діти,.і дорослі мають знижений імунітет. Усі хвороби передусім зумовлені ослабленням імунної системи. Якщо організм має високий рі¬вень захисних сил, людина ніко¬ли не захворює ні на той само туберкульоз, ні на багато інших захворювань. А якщо й виникне якесь порушення внаслідок пе¬реохолодження, отруєння чи потрапляння інфекції, то імуні¬тет за кілька днів впорається з ним, хвороба не перейде в хро¬нічну форму. ?Доведено й низку інших вла¬стивостей настоянки воскової молі. Зокрема, вона помітно по¬ліпшує кровообіг, і загальний, і мозковий, тому є помічною у лі-куванні хворих на гіпертонічну хворобу, стенокардію, інфаркт міокарда (швидко епітелізуються післяінфарктні рубці), інсульт та інші захворювання серцево-судинної системи. Настоянка воскової молі не лише поліпшує кровообіг, а й склад крові, що також засвідчено під час дослі¬джень. Дієвими є препарати з воскової молі у разі лікування безплідності, аденоми простати та інших захворювань сечоста¬тевих органів у чоловіків та жі¬нок. Окрім того, вона гальмує процеси старіння, сприяє омо¬лодженню організму. Під час численних досліджень виявлено ще один цікавий факт: екскременти, або продукти віходів життєдіяльності воскової молі, також мають унікальні ліку¬вальні властивості, у деяких ви¬падках їхній ефект переважає навіть саму воскову міль. !з цього приводу захищено дипло¬мну роботу на кафедрі фарма¬кології Національного медично¬го університету ім. О.О.Бого¬мольця. Є наукові праці на цю тему і в Харківському медично-му університеті.

Add comment


Security code
Refresh

Geschenkideen