Подписка на новости сайта

Последние статьи

Серветки проти кліща

В липні 2017 року в Amerikan Bee Journal прочитав статтю Ренді Олівера про використання щавелевої кислоти розчиненої у воді та гліцерині, нанесеної на серветки з нетканого полотна.

Двома роками раніше, випробовував картонні полоски просякнуті щавелевою кислотою, розчинененою у гліцерині.

Read more...

Про мед

Одним з перших продуктів, яким смакувало людство, був мед. Слова: «Солодке як мед», стало порівняльним у оцінці різних солодощів.

Проте, більшість людей не знають про особливу корисність цього продукту. А в бджолиному меді присутні фітонциди, ферменти, цукри, мінеральні речовини, різні мікро- та макроелементи, вітаміни та багато іншого. Всі перелічені речовини створюють сприятливі умови тонізуючої дії меду на людський організм, а також має відмінні антибактеріальні, бактерицидні, протизапальні властивості.

Read more...

Оценка качества перги

Дж Brindza, доктор., Профессор Директор Института

З. Schubertová, кандидат Словацкого университета сельского хозяйства в Нитре, Институт биоразнообразия и Биологической безопасности, Нитра, Словакия

В. Броварской, доктор, проф.

Read more...

Реклама

Тележка для перевозки ульев

Для перевозки, перемещения, погрузки ульев, корпусов применяю тележку, собранную при помощи эл. сварки.

Материал: квадратная труба 40х25, круглая труба, 2 колеса от «Верховины» с осями, трещетка запасного колеса ЗИЛ-131, 4 подшипника для каретки и немного токарных работ.

Каретка движется при помощи подшипников, закрепленных болтами к боковинам каретки. Болты движутся по прорезям квадратной трубы. Подшипники внутри боковых стоек.


Поднимание каретки с ульем при помощи троса, который накручивается рукояткой на катушку, удерживается трещеткой.
С помощью такой тележки-подъемника можно самостоятельно погружать-разгружать «рогатые» ульи на (из) прицепа легкового автомобиля.
Просто, но со вкусом:

Add comment


Security code
Refresh

Geschenkideen