Подписка на новости сайта

Последние статьи

Серветки проти кліща

В липні 2017 року в Amerikan Bee Journal прочитав статтю Ренді Олівера про використання щавелевої кислоти розчиненої у воді та гліцерині, нанесеної на серветки з нетканого полотна.

Двома роками раніше, випробовував картонні полоски просякнуті щавелевою кислотою, розчинененою у гліцерині.

Read more...

Про мед

Одним з перших продуктів, яким смакувало людство, був мед. Слова: «Солодке як мед», стало порівняльним у оцінці різних солодощів.

Проте, більшість людей не знають про особливу корисність цього продукту. А в бджолиному меді присутні фітонциди, ферменти, цукри, мінеральні речовини, різні мікро- та макроелементи, вітаміни та багато іншого. Всі перелічені речовини створюють сприятливі умови тонізуючої дії меду на людський організм, а також має відмінні антибактеріальні, бактерицидні, протизапальні властивості.

Read more...

Оценка качества перги

Дж Brindza, доктор., Профессор Директор Института

З. Schubertová, кандидат Словацкого университета сельского хозяйства в Нитре, Институт биоразнообразия и Биологической безопасности, Нитра, Словакия

В. Броварской, доктор, проф.

Read more...

Реклама

Для изучения жизни пчел в природних условиях, решил сделать колоду. Заказал два подходящие обрезка бревен: 120 см длины и 60 см в диаметре. Поставил сушить, разрезал вдоль ленточной пилой.

 

 

 

Для удобства, пришлось распилить еще раз – вдоль (т.е. на четыре части).

При помощи перфоратора и «ложки», переточенной очень остро для древесины, предварительно удалил лишнее. Подчистку произвел долотами.

 

После окончательной зачистки внутренней поверхности, произвел предварительную сборку, разметку. Таким образом получилось две половины колоды, стянутые болтами.

 

Вот что получилось.

 

Add comment


Security code
Refresh

Geschenkideen